استفاده از تشک مسافرتی یک نفره موجب از کار افتادن کلیه های پسری شد

هنگام خرید تشک مسافرتی یک نفره باید سؤالات خاصی از شما بپرسید: آیا تشک دارای سیستم ریلی پانسمان است یا خیر، اگر چنین است چه تعداد، از چه مواد پرکننده استفاده شده است و چرا پارچه پوشاننده تشک ساخته شده است، آیا تشک سخت است یا متوسط ​​سخت است.

سیستم ریل روکشی بسیار راحت تر از سیستم ریل روباز قدیمی است، زیرا در سیستم ریل روکشی، ریل ها بدنه را احاطه کرده اند. به این ترتیب وقتی همسرتان در رختخواب غلت می‌زند یا حرکت می‌کند، شما را از خواب بیدار نمی‌کند. با افزایش سیستم ریل روکش، ویژگی تعادلی تخت نیز افزایش می یابد.

تشکی را انتخاب کنید که بدن شما را به بهترین شکل در آغوش گرفته و حفره کمر شما را به بهترین میزان پر کند. یک تشک با کیفیت در اطراف فنرهای خود لایی مانند ابریشم، ترمه، پشم یا کتان دارد.

با افزایش نسبت مواد پرکننده، راحتی تشک نیز افزایش می یابد. مواد پرکننده معمولاً با تارهای لحافی ثابت می شوند. تشک های نرم باید با پارچه های ظریفی مانند ویسکوز پوشانده شوند. تشک های سخت به پوشش متراکم تری مانند کتان نیاز دارند.

تشک

اینکه تشکی که انتخاب می‌کنید نرم، سفت یا متوسط ​​باشد، ربطی به کمردرد یا کمردرد شما ندارد. اینکه چه نوع تشکی را انتخاب می کنید به نوع بدن شما بستگی دارد.

به عنوان مثال، یک فرد لاغر باید تشکی را ترجیح دهد که بدن او را نگه دارد تا تشک سفت. به همین ترتیب، فردی که اضافه وزن دارد باید از خوابیدن روی تشک نرم خودداری کند.

افراد مبتلا به کمردرد فکر می کنند که به تشک سفت یا ارتوپدی نیاز دارند. با این حال، تشکی که به بهترین شکل از ساختار بدن شما پشتیبانی می کند، راحت تر از یک تشک سخت اضافی خواهد بود.

اگر وزن همسر و وزن بدن شما بسیار متفاوت است، می توانید دو تشک مجزا با ویژگی های متفاوت بخرید و به کمک یک پد خواب آنها را ترکیب کنید. یا می توانید یک تشک تکی با ویژگی های متفاوت در هر دو طرف تهیه کنید. همچنین مطمئن شوید که تشک دارای سوراخ های هوای کافی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.