استفاده از ماشین باری اسباب بازی جهت لشکر کشی ناتو برای جنگ بین روسیه و اوکراین

سعی نکنید سبد خرید خود را در فروشگاه ماشین باری اسباب بازی و اسباب بازی فروشی بیش از حد بار کنید فقط به این دلیل که می خواهید به رشد کودک خود کمک کنید. در اینجا اطلاعاتی در مورد تعداد اسباب‌بازی‌هایی که واقعاً بچه‌های شما نیاز دارند، وجود دارد!

قبل از به دنیا آمدن پسرم، اتاق‌های نشیمن زیادی را در خانه‌های بستگانم دیده بودم که توسط اسباب‌بازی‌ها پر شده بود.

در پایان به خودم قول دادم که هرگز خانه ام را از آن هولیگان های پلاستیکی نورانی که به ناچار مانند تله های انفجاری بیرون می آیند پر نکنم و نه من و نه شوهرم تصادفاً روی آنها پا نگذاریم و از درد زوزه بکشیم.

اما مانند همه چیزهای دیگری که گفتم هرگز انجام نخواهم داد، وقتی پدر و مادر شدم، متوجه شدم که جلوگیری از آن سخت تر از آن چیزی است که فکر می کردم.

برای اینکه کلکسیون اسباب بازی های کودکم را به حداقل برسانم، ترجیح دادم بیشتر از چند اسباب بازی چوبی فکر شده بخرم، اما پسرم هنوز بیشتر وقت خود را در خانه صرف بازی با کاسه سالاد و لیوان های مدرج می کند.

اسباب بازی

وقتی دیدم که او با لذت زیادی با بسته های هدیه بازی می کند و به اسباب بازی های داخل آن اهمیتی نمی دهد، کنجکاوی من در مورد اینکه واقعاً بچه ها به چند اسباب بازی نیاز دارند بیشتر شد. به همین دلیل شروع کردم به پرسیدن این سوال از کارشناسان رشد کودک.

دبورا مک نامارا، مشاور بالینی در ونکوور و نویسنده کتاب استراحت، بازی، رشد، که راهنمای والدین است، می‌گوید: «کودکان به بازی نیاز دارند، اما لزوماً به اسباب‌بازی نیاز ندارند».

“آنها محیط خود را کاوش می کنند و مواردی را که برای آنها جالب است بررسی می کنند – گاهی اوقات یک گلدان گل است، گاهی اوقات یک گلدان و تابه.”

به عبارت دیگر، کودکان به چیزی برای بازی نیاز دارند، اما نه لزوماً یک اسباب بازی. به احتمال زیاد وسایل زیادی در خانه شما وجود دارد که کودکان را سرگرم می کند و به یادگیری آنها کمک می کند.

کودکان به چیزی نیاز دارند که با آن بازی کنند، اما لازم نیست یک اسباب بازی باشد. با رشد کودکان، روابط آنها با اسباب بازی ها نیز تغییر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.