با استفاده ازپودر صابون بچه فیروز قد کودکان خود را افزایش دهید

بر اساس داده‌هایی که در اوایل سال جاری توسط Statista منتشر شد، تعداد خیره‌کننده 187.8 میلیون واحد از محصولات شوینده لباس‌شویی خانگی توسط خانواده‌ها در سراسر بریتانیا در طول سال 2021 خریداری شد.

پودر صابون بچه فیروز مناسب کودکان با پوست های حساس است.

این اطلاعات که اعداد فروش سال 2018 را نشان می دهد، همچنین این واقعیت را آشکار کرد که بیش از 4000 مشتری آریل را به عنوان برند شوینده مورد علاقه خود برای پودر لباسشویی و کالا انتخاب کردند.

اکنون سال 2021 است و آریل از جایگاه خود به عنوان موثرترین پودر لباسشویی توسط رقیب خود، Fairy، خلع شده است.

این تغییر در نتیجه مستقیم دریافت بالاترین تعداد امتیازات مثبت توسط Fairy رخ داد. انتخاب بهترین شوینده بر اساس یک معیار دشوار است.

زیرا طیف گسترده ای از مواد شوینده در بازار وجود دارد، از محصولات معطر گرفته تا محصولات غیر زیستی که ملایم هستند و به صورت پودر، مایع و غلاف در دسترس هستند.

به نظر می رسد که بریتانیایی ها همچنان در مورد نوع کالاهای لباسشویی که استفاده می کنند، ترجیحات متنوعی دارند، علیرغم این واقعیت که بسیاری از ما مواردی را انتخاب می کنیم که می توانند عملکردهای زیادی را انجام دهند.

شوینده‌های لباس‌شویی و نرم‌کننده‌هایی که رایحه‌ای قوی دارند به لباس‌های شما بوی تمیز و لذت بخشی می‌دهند و اکثر تولیدکنندگان عطرهایی با بوی پنبه، گل و شیرینی ارائه می‌دهند.

اگر پوست حساسی دارید، مستعد ابتلا به آلرژی هستید، یا لباس‌ها را برای نوزادی می‌شویید، به نفع شماست که از محصولاتی استفاده کنید که غیر زیستی هستند.

زیرا نسبت به محصولات زیستی ملایم‌تر و خشن‌تر هستند. به طور کلی از آنجایی که انتخاب مواد شوینده سلیقه ای است، نمی توان به درستی گفت که کدام یک از شوینده ها بهترین است و ممکن است تمامی آمار موجود در اینترنت یا موسسات 20 درصد واقعیت جامعه را نداشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.