بررسی اصل و ریشه ی کشمش

کشمش به طور ناخواسته، چندین سال قبل از میلاد مسیح کشف می شود. مردم انگور مصرف می‌کردند، اما نمی‌دانستند که وقتی این انگور انگور را خشک می‌کند، ممکن است این میوه‌ی خشک و خوشمزه به نام کشمش باشد.
کارشناسان اعلام می کنند که فنیقی ها و همچنین ارمنی ها اولین ملت هایی در سراسر جهان بودند که کشمش زرد ملکان را تولید کردند.
فنیقی ها تاکستان هایی را در اسپانیا و یونان راه اندازی کردند که برای کشت کشمش پلویی چمنی مناسب بود و همچنین ارامنه تاکستان های خود را در ایران، ترکیه و همچنین عراق راه اندازی کردند.
یونانی ها و همچنین رومی ها تقاضای عمومی برای کشمش تیزابی طلایی را تجربه کردند و پس از آن برخی از ملل دیگر نیز شروع به استفاده از کشمش کردند.واژه کشمش به انگلیسی میانه برمی گردد و همچنین یک واژه قرضی از فرانسوی قدیم است.
کشمش نشان دهنده «انگور» است، در حالی که در زبان فرانسوی، انگور خشک شده به عنوان کشمش ثانیه یا حتی «انگور خشک» شناخته می شود. بنابراین، کلمه قبلی فرانسوی از اصطلاح لاتین racemes، “تعدادی انگور” ساخته شده است.
انواع کشمش سبز قلمی به نوع انگور مورد استفاده بستگی دارد. انواع بدون دانه، سلطانا (همچنین در ایالات متحده به عنوان “بی دانه تامپسون” شناخته می شود) و همچنین شعله اضافه می کنند. کشمش ها معمولاً در آفتاب خشک می شوند، اما می توانند در آب غوطه ور شوند یا حتی خشک شوند.
 • منابع:
  1. Health benefits Raisins
 • تبلیغات: 
  1. فرمول های تضمینی برای خوشحال بودن در زندگی
  2. مردی که در ظروف یکبار مصرف بزرگترین درخت را پرورش داد
  3. تاثیر شگفت انگیز حصیر بر روی بیماری واریس
  4. مشاغلی که با ورود کرونا نابود شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.