جک هیدرولیکی بالابر خودرو موجب نجات بچه ای که در حال سقوط از آپارتمان بود شد

چگونه یک ماشین جک کنیم؟ پروژه ای دارید که برای آن به جک نیاز دارید، مانند تعویض لاستیک یا چک کردن اگزوز؟ ما اطلاعات مورد نیاز شما را در مورد نحوه انتخاب مناسب و نحوه استفاده ایمن از آن در اختیار داریم.

دو نوع اصلی از جک هیدرولیکی بالابر خودرو وجود دارد که می‌توانید برای استفاده در خودروی خود در خانه انتخاب کنید: جک قیچی و جک کف. در حالی که هر دو یک کار را انجام می دهند، کمی متفاوت هستند، بنابراین بهتر است به این فکر کنید که چگونه از آن استفاده می کنید تا تصمیم بگیرید کدام یک را می خواهید.

جک های کف:استفاده از جک طبقه برای بلند کردن ماشین از روی زمین.

جک های طبقه ای پرکاربردترین جک خودرو هستند و در برابر بارهای سنگین به شما پایداری می دهند. آنها معمولاً دارای چهار چرخ هستند تا بتوانید آن را حرکت دهید، و همچنین یک دسته بلند که به اپراتور اجازه می دهد بالابر هیدرولیک را پمپ کند تا ماشین از روی زمین بلند شود.

جک

جک های طبقه ای مفید هستند اگر به طور منظم روی ماشین خود در گاراژ خانه کار می کنید، و همچنین برای بلند کردن اتومبیل ها روی پایه های جک عالی هستند. اطمینان حاصل کنید که جکی را انتخاب کرده اید که برای بلند کردن وزن وسیله نقلیه شما تأیید شده باشد.

جک های قیچی: قدرت بالابر جک در حال بلند کردن یک ماشین است

جک های قیچی کوچک و قابل حمل هستند، بنابراین اگر به دنبال چیزی برای حمل در چکمه خود برای تعمیرات کنار جاده هستید، بهتر است. در واقع، برخی از خودروسازان جک قیچی را با چرخ یدکی عرضه می کنند، بنابراین ممکن است شما به هر حال یکی از آن ها را داشته باشید.

می‌توانید جک‌های قیچی را بخرید که با هر ماشینی کار می‌کنند، اما بیشتر آنها مخصوصاً برای یک برند یا مدل خاص ساخته شده‌اند. این به این دلیل است که شما باید از آنها در نقاط بالابر خاصی روی ماشین استفاده کنید که می توانید در کتابچه راهنمای مالک خود پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.