حوله پالتویی پردیسی که پوشیدن آن درون بدن انسان را نشان می دهد

شما باید حداقل دو حوله پالتویی پردیس حمام برای هر فرد در خانه خود داشته باشید تا همه همیشه حداقل یک حوله برای استفاده در روزهای خشکشویی داشته باشند. اگر موهای بلندی دارید، ممکن است بخواهید چهار حوله داشته باشید، بنابراین می توانید حداقل یک حوله موی تمیز و یک حوله بدن تمیز داشته باشید.

تورنبورگ می‌گوید: «برخی افراد نیز حوله‌هایشان را بر اساس فصل عوض می‌کند حوله‌ای دنج و کرکی در زمستان و حوله‌ای سبک در تابستان انتخاب می‌کنند».

هر چند وقت یکبار باید حوله حمام را تعویض کنید؟
این به کیفیت حوله شما بستگی دارد، اما به طور کلی، شما می خواهید حوله های حمام خود را هر دو سال یکبار تعویض کنید.

اگر حوله های حمام شما دیگر به طور موثر شما را خشک نمی کنند، حتی پس از شستن بوی بدی ندارند، یا ساییدگی و پارگی قابل مشاهده ای دارند، همه اینها نشانه هایی هستند که ممکن است زمان تعویض آن ها فرا رسیده باشد. تورنبورگ پیشنهاد می‌کند که حوله‌ها را به‌صورت فصلی تعویض کنید تا به حمام شما احساس طراوت بخشیده و طول عمر حوله‌هایتان را افزایش دهید.

حوله

این مقاله توسط ملانی فینچر، ویرایشگر بازرگانی برای Real Simple با سه سال تجربه در نوشتن بررسی محصول و محتوای سبک زندگی نوشته شده است.

برای تهیه این فهرست، ما 31 حوله حمام را در آزمایشگاه خود آزمایش کردیم و آنها را بر اساس کیفیت، بافت، جذب، دوام و ارزش کلی آنها ارزیابی کردیم. برای راهنمایی‌های تخصصی در مورد خرید و استفاده از حوله‌های حمام، با ویتنی تورنبورگ، مدیر طراحی Coyuchi، و سارا اسمیت، مدیر آموزش محصول و تجربه مشتری در Serena & Lily، مشورت کردیم.

همچنین بینش‌هایی را از Elana Frosk، مدیر اجرایی حساب در موسسه Hohenstein، آزمایشگاه تست استاندارد Oeko-Tex در ایالات متحده دریافت کردیم.

در کنار هر محصول در این لیست، ممکن است متوجه مهر تایید Real Simple Selects شده باشید. هر محصولی که در کنار آن مهر و موم ظاهر می شود توسط تیم ما بررسی شده است آزمایشات را انجام داده و عملکرد آن را درجه بندی می کند تا در لیست ما جایگاهی کسب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.