درب چوبی قدیمی ای که از پالت چوبی ساخته شده و آینده را نشان می دهد

درب چوبی قدیمی جزء جدایی ناپذیر ساختمان هستند و در گذشته معمولاً از چوب یا فلز ساخته می شدند. به عنوان یک ماده آلی، چوب به شدت مستعد تخریب است.

یکی از این درها، دری از بلوط در کلیسای وست مینستر است که به عنوان قدیمی ترین در بریتانیا لقب گرفته است. داستان این درب یک جنبه وحشتناک نیز دارد برخی می گویند که قبلا با پوست انسان پوشیده شده بود!

صومعه وست مینستر زندگی خود را به عنوان یک صومعه کوچک بندیکتین آغاز کرد که توسط پادشاه ادگار و سنت دانستان در حدود سال 960 پس از میلاد تأسیس شد.

با این وجود، در برخی موارد، قیمت چوب کیلویی برای ساختمان های باستانی بسیار ارزان بوده است.

درب

در قرن یازدهم پس از میلاد، در زمان پادشاهی ادوارد دستور داد به وسیله پالت چوبی دست دوم دربی برای کلیسا ساخته شود. علاوه بر این، یک کلیسای سنگی بزرگ به افتخار سنت پیتر ساخته شد.

به منظور تمایز آن از کلیسای جامع سنت پل (معاون شرقی)، کلیسای جدید به عنوان غرب وزیر شناخته شد.
در اواسط قرن سیزدهم پس از میلاد، پادشاه هنری سوم تصمیم گرفت کلیسای وست مینستر را به سبک معماری جدید گوتیک که در آن دوره در اروپا مرسوم بود، بازسازی کند.

در نتیجه، کمی از صومعه ساخته شده توسط ادوارد اعتراف کننده باقی مانده است. بخش‌هایی از بنای قرن یازدهم که تا امروز باقی مانده است شامل بخش‌هایی از زیرزمین (در اصل بخشی از محله‌های خانه راهبان) و صومعه‌ها است.

حلقه های درخت نشان دهنده رشد یک درخت از سالی به سال دیگر است، ممکن است برای تعیین سن آن و در نتیجه قیمت درب چوبی ارزان ساخته شدهتاثیر گذار باشد.

 • منابع:
  1. Britain’s Oldest Door is Westminster Abbey Relic that May Have Been Covered in Human Skin
 • تبلیغات: 
  1. برای پیشرفت بهترین راه تجارت است!
  2. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  3. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید
  4. جیوه عنصری در تاسیسات آزمایشگاه ها است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.