طراحی آینده ی لوله پلی اتیلن

طی پنج سال گذشته، شرکت‌های گاز آمریکای شمالی از تفاوت‌های بین سیستم‌های ISO و ASTM در مواد لوله‌کشی ترموپلاستیک درجه‌بندی تنش و الزامات مختلف مواد و لوله استانداردهای ISO 4437 و ASTM D2513 مطلع شده‌اند.

لوله گاز پلی اتیلن (PE) تولید شده از رزین های مطابق با معیارهای تعیین PE 100 برای اولین بار در اواخر دهه 1980 در مقیاس بین المللی معرفی شد و لوله پلی اتیلن فشار قوی در شرایط متفاوتی تولید می شود.

این محصولات لوله کشی رشد کرده اند تا به عنوان استاندارد بین المللی برای عملکرد طولانی مدت در استفاده از لوله پلی اتیلن گاز شناخته شوند و لوله پلی اتیلن 6 اینچ برای این موارد مناسب تر می باشد.

موفقیتی که این محصولات لوله کشی با عملکرد بالاتر به دست آورده اند بر اساس سه ویژگی عملکرد خاص بوده است: استحکام هیدرواستاتیک طولانی مدت، مقاومت استثنایی در برابر رشد کند ترک و مقاومت در برابر شکست توسط انتشار سریع ترک (RCP).

هدف در اینجا بررسی توسعه استانداردهای اجماع کد تعیین مواد ترموپلاستیک PE 4710 است و لوله پلی اتیلن کشاورزی از انواع این مدل لوله ها است.

این سه ویژگی را در رابطه با معیارهای آزمایش و لوله پلی اتیلن فاضلابی در این باره مورد آزمایش قرار گرفته است تا عملکرد سیستم استانداردهای مبتنی بر ASTM آمریکای شمالی شناسایی کنیم.

در این فرآیند، همچنین مطلوب است که یک تحلیل مختصر در مورد اهمیت کد تعیین PE 4710 در سیستم استانداردهای آمریکای شمالی و تأثیر بالقوه ای که استفاده از این محصولات در آینده خواهد داشت، گنجانده شود.

 • منابع:
  1. Designing a New Code for PE Pipe
 • تبلیغات: 
  1. روغن بنفشه ای که می تواند گروه خون شما را تغییر دهد!
  2. داستان زرشک در دشت لوت!
  3. کشف محفظه‌هایی پر از تابلو برق در کره ماه!
  4. چگونه با مایع دستشویی پسوریازیس را درمان کنیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.