فراوانی آلو خشک در بازار یکی از دلایل افزایش قیمت آن است

آب آلو برای افرادی که از روماتیسم و ​​نقرس رنج می برند منع مصرف دارد. مادران شیرده مصرف آلو خشک را متوقف کنند. مواد موجود در ترکیب آن می تواند باعث کولیک و اسهال در نوزادان شود.

قندهای زیادی در پالپ آلو خشک در بازار وجود دارد، بنابراین توصیه می شود با احتیاط آن را در منوی افراد مبتلا به چاقی یا دیابت قرار دهید. همچنین افراد دیابتی و افراد دارای اضافه وزن باید مصرف آلو را کاملاً کنار بگذارند.

موارد منع مصرف آلو بیماری های مزمن دستگاه گوارش در دوره تشدید و آسیب شناسی است که در پس زمینه افزایش اسیدیته آب معده ایجاد می شود.

بین ماه های جولای و سپتامبر، آلو تقریباً در همه جا در غرفه های بازار یافت می شود. این میوه های زیبا دارای کیفیت ها و انواع مختلفی هستند.

آنها می توانند سیاه، زرد، قرمز یا بنفش باشند. برخی را می توان خشک کرد و سپس آلو نامیده می شود، برخی دیگر را در آب میوه یا تازه می خورند. در هر صورت، آلو میوه بسیار خوبی برای سلامتی است.

آلو

در سراسر جهان بیش از 2000 نوع آلو وجود دارد. در کشور ما عمدتاً آلوهای میرابل، آلوچه، آلوچه کوچه و آلوهای انته را می‌یابیم که از آن‌ها آلو خشک درست می‌کنند.

برای خرید آلوچه خوب باید تحت فشار انگشت کمی نرم باشند. از طرفی باید از خرید آلو سفت خودداری کنید، زیرا رسیده نیست و هرگز به بلوغ کامل نمی رسد. همچنین لازم است از میوه های آسیب دیده که نگهداری نمی شوند خودداری شود.

برای نگهداری صحیح آلوها، اگر هنوز خیلی نرسیده اند، می توان آن را در دمای اتاق یا در یخچال نگهداری کرد. اگر آنها در یخچال هستند، بهتر است یک ساعت قبل از خوردن آنها را بیرون بیاورید.

برای 100 گرم آلو، میانگین کالری 71.3 کیلو کالری است. آلو از نظر مواد معدنی و ویتامین ها بسیار غنی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.