فروش سرکه عسل موجب یک دعوای اینترنتی و تیراندازی به مادری بی گناه شد

اسیدیته سرکه عسل آن را به شستشوی عالی بعد از شامپو تبدیل می کند تا به بازیابی تعادل pH کمک کند. این تعادل باعث درخشندگی و سلامت موها می شود.

یک بطری شامپوی قدیمی را بازیافت کنید، سپس آن را با ½ قاشق غذاخوری سرکه عسل و 1 فنجان آب سرد پر کنید. پس از شامپو کردن، محلول را روی موهای خود بریزید. سرکه عسل می تواند به خلاص شدن از شر شوره سر کمک کند.

به دلیل خواص ضد قارچی آن، می‌تواند در برابر برخی از علل رایج شوره سر عمل کند. خاصیت اسیدی و ضد التهابی سرکه عسل آن را به یک متحد عالی برای پوست شما تبدیل کرده است.

آن را با دو قسمت آب رقیق کنید و معجون را با پنبه روی صورت خود بمالید تا جایگزین تونر فعلی شود. می توانید این کار را شب بعد از شستشو و صبح قبل از استفاده از مرطوب کننده انجام دهید. اسیدیته به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند و در عین حال تحریک را تسکین می دهد.

سرکه

توجه به این نکته ضروری است که به دلیل ماهیت اسیدی، سرکه عسل به تنهایی می تواند تحریک کننده باشد. همیشه قبل از استفاده موضعی آن را رقیق کنید. می تواند لکه های دندان را از بین ببرد.

سعی کنید دو قسمت سرکه عسل را با یک قسمت جوش شیرین مخلوط کنید تا یک خمیر سفید کننده طبیعی دندان بگیرید. دندان ها را مستقیماً با خمیر حاصل مالش دهید و با آب بشویید.

نتایج فوری نخواهد بود، اما چندین بار در هفته انجام شود، باید به از بین بردن لکه ها و سفید شدن دندان ها کمک کند. همچنین می توانید برای اثر مشابه و حتی برای از بین بردن بوی بد دهان، با سرکه عسل غرغره کنید. در واقع، خواص ضد باکتریایی آن می تواند باکتری های بوی بد دهان را از بین ببرد.

البته توجه داشته باشید که مصرف سرکه عسل به دلیل اسیدی بودن می تواند مانند نوشابه و آب میوه به مینای دندان آسیب برساند. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که از آن به مقدار کم استفاده کنید، و نه برای استفاده طولانی مدت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.