مردی با خوردن ذرت دامی برزیلی در مسابقات دو مقام آورد

ذرت دامی برزیلی آردی که عمدتاً از نشاسته نرم تشکیل شده است، دارای دانه های نرم و آرد آلودی است که به راحتی آسیاب می شود و منبع مهمی از آرد ذرت است.

ذرت شیرین که معمولاً به صورت تازه، منجمد یا کنسرو شده به عنوان سبزی فروخته می شود، دارای دانه های نیمه شفاف چروکیده است.

قند گیاهی مانند انواع دیگر به نشاسته تبدیل نمی شود. پاپ کورن، یک نوع شدید از ذرت سنگ چخماق که با دانه های سخت کوچک مشخص می شود، فاقد نشاسته نرم است و حرارت دادن باعث می شود.

رطوبت در سلول ها منبسط شود و هسته ها منفجر شوند. بهبود در ذرت از هیبریداسیون، بر اساس تلاقی سویه های همخون برتر حاصل شده است.

انواع صنعتی و خوراکی ذرت، ارگانیسم‌های اصلاح‌شده ژنتیکی هستند که برای مقاومت در برابر علف‌کش گلیفوسیت یا تولید پروتئین‌هایی از برای کشتن آفات خاص مهندسی شده‌اند.

علاوه بر این، برخی از سویه ها برای تحمل بیشتر به خشکی و برای افزایش ارزش غذایی آنها مهندسی ژنتیکی شده اند. بیشتر ذرت کشت شده در ایالات متحده GMO است که ممکن است نیاز به علف کش ها و حشره کش ها را کاهش دهد.

ذرت یکی از محصولات زراعی و غالب در جهان است. به طور گسترده ای به عنوان غذا برای انسان و دام، به عنوان سوخت زیستی و به عنوان یک ماده خام در صنعت کشت می شود.

ذرت سومین منبع غذایی گیاهی در جهان است. با وجود اهمیت آن به عنوان یک غذای اصلی در بسیاری از نقاط جهان، ذرت از نظر ارزش غذایی نسبت به سایر غلات پایین‌تر است.

پروتئین آن بی کیفیت است و کمبود نیاسین دارد. رژیم های غذایی که در آن غالب است اغلب منجر به پلاگرا (بیماری کمبود نیاسین) می شود. ذرت سرشار از فیبر غذایی و سرشار از آنتی اکسیدان است.

بر خلاف بسیاری از غلات دیگر، آرد ذرت بدون گلوتن است و نمی توان از آن به تنهایی برای تهیه نان های بلند استفاده کرد. به طور گسترده ای در غذاهای آمریکای لاتین برای تهیه ماسا، نوعی خمیر مورد استفاده در چنین مواد اصلی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.