مصرف عسل جهاد کشاورزی موجب مرگ زودرس قلبی در افراد مسن می شود

عسل حاوی مواد موثره ارزشمندی مانند کلسیم، مس، آهن، منیزیم، روی، فسفر و پتاسیم است. علاوه بر این، حاوی نیمی از اسیدهای آمینه موجود و همچنین بسیاری از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است.

بنابراین عسل جهاد کشاورزی فعال به آن خواص ضد باکتری، ضد التهابی، آنتی اکسیدانی، نرم کننده و مغذی می بخشد. عسل دارای خواص درمانی است که سال هاست شناخته شده است.

سرشار از آنتی اکسیدان است که باعث بازسازی و التیام سلول ها می شود. به دلیل خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی آن، برای تحریک سیستم ایمنی بدن هنگام مصرف یا استفاده موضعی روی پوست ایده آل است.

بنابراین توصیه می کنیم یک دوز عسل را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید. همچنین می توانید از آن برای بهبود زخم ها و بریدگی های خود استفاده کنید.

خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی عسل به تمیز نگه داشتن زخم ها و بریدگی ها و جلوگیری از عفونت کمک می کند. این یک ضد عفونی کننده طبیعی عالی است.

مطالعه ای که در دهه 1980 توسط پروفسور دسکوتس انجام شد نشان داد که سرعت بهبودی با عسل دو برابر سایر محصولات پزشکی است. در صورت بروز زخم، می توانید از عسل استفاده کنید تا به بهبود سریعتر آنها کمک کند.

عسل

عسل حاوی همان مقدار شکر است که شکر سفید، شکر قهوه ای یا شربت افرا. از طرفی با پایین بودن شاخص گلیسمی، سطح قند خون را تنظیم می کند. بنابراین توصیه می کنیم در صورت امکان استفاده از شکر را با عسل جایگزین کنید.

عسل توسط بسیاری از ما به دلیل فواید آن بر روی تارهای صوتی شناخته شده است. در واقع، به لطف خواص تسکین دهنده و مرطوب کنندگی آن، به تسکین گلودرد کمک می کند.

مطالعه ای در سال 2007 توسط دانشگاه پنسیلوانیا با کودکان انجام شد. این مطالعه نشان داد که عسل به دلیل غنی بودن از آنتی اکسیدان ها از شربت سرفه موثرتر است.

در صورت سرماخوردگی، آنفولانزا، آنژین صدری، سرفه خشک یا هر التهاب دیگری در گلو، توصیه می کنیم هر روز عصر یک دمنوش گیاهی داغ با یک قاشق چایخوری عسل بنوشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.