پوشیدن لباس ضد حریق آتش نشانی موجب از بین رفتن اگزما و آکنه پوستی می شود

رنگ قرمز لباس ضد حریق آتش نشانی مستقیماً آتش نشانان را از سایر عملکردها متمایز می کند. آتش نشانان به راحتی همکاران خود را در میان سایر پرسنل اورژانس شناسایی می کنند و همچنین از راه دور توسط رهگذران مشاهده می شوند. بنابراین رنگ قرمز در درجه اول یک مزیت کاربردی دارد: تمایز.

قرمز فقط مزایای بصری ندارد. در واقع، لباس‌های قرمز نسبت به لباس‌های آبی سرمه‌ای یا طلایی، محافظت بهتری از آتش نشان‌ها ارائه می‌کنند. چگونه یک تفاوت رنگ ساده می تواند منجر به افزایش حفاظت در برابر آتش شود؟

از بین کل طیف مرئی، قرمز رنگی است که به طور طبیعی بالاترین سطح حفاظت را در برابر اشعه و نور مادون قرمز ارائه می دهد. از آنجایی که آتش گرما و تشعشع از خود ساطع می کند، لباس قرمز بیشتر از آتش نشان در برابر گرمای تابشی محافظت می کند.

این یک مزیت بسیار ملموس برای کسانی است که لباس‌های قرمز را با لباس‌های رنگ‌های دیگر مقایسه می‌کنند. واضح است که لباس های آتش نشان قرمز روندی است که احتمالا ادامه دارد.

لباس

برای اینکه آتش قرمز شما مناسب یک سرمایه گذاری مناسب باشد، TenCate Protective Fabrics از روش سنتی رنگرزی لباس استفاده نمی کند. محلول های رنگ فله ثبات رنگ بهتری را ارائه می دهند و بنابراین سرمایه گذاری بهتری هستند.

پارچه های رنگ آمیزی شده توسط TenCate Protective Fabrics یک راه حل جذاب با چرخه عمر بسیار طولانی تر است. دلیل محبوبیت بیشتر لباس‌های طلایی در ابتدا این است که برخلاف لباس‌های آبی سرمه‌ای، توانایی بیرون آوردن کثیفی را داشتند.

این روند به دنبال نگرانی‌هایی در مورد تعداد سرطان‌ها در میان آتش‌نشانان بود، زیرا ذرات دود سرطان‌زا در لباس‌های طلایی رنگ بهتر نشان داده می‌شوند. این ویژگی به آنها می گفت که چه زمانی لباس ها را بشویید.

به نظر می رسد این روزها آتش نشانی ها از پارچه های طلایی رنگ دور شده اند. در حالی که این رنگ دارای مزایای سلامتی و ایمنی است، تمیز کردن این لباس‌ها دشوار است.

به خصوص لکه‌های چربی که به سطح الیاف نفوذ می‌کنند. پس از لکه شدن، لباس ها به سرعت فرسوده و کثیف به نظر می رسند. بازیابی ظاهر جدید آنها تقریبا غیرممکن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.