پوشیدن کفش کشتی معمولی موجب شکستن گوش های پسر بچه ای شد

به یک کشتی گیر فکر کنید. هر کشتی گیر. حالا او را در یک رینگ، با یک حریف تصور کنید و به سر و صدای جمعیت در شروع مبارزه گوش دهید. اجازه دهید کشتی گیران شما چند حرکت انجام دهند تا زمانی که در پایان دور اول زنگ به صدا در آید.

ما فرض می کنیم که در تمام این مدت شما یک بار به کفش های آنها فکر نکرده اید. شاید لباس، حرکات، بدن، صورت، موهایشان را تصور کرده باشید. اما نه کفش های کشتی آنها.

کفش کشتی معمولی واقعاً قهرمانان گمنام دنیای کشتی هستند، اگرچه در واقع مزایای تاکتیکی زیادی را برای یک کشتی‌گیر فراهم می‌کنند.

به همین دلیل است که ما به شما کمک می‌کنیم تا بفهمید چگونه مؤثرترین کفش‌های کشتی را متناسب با سبک کشتی خود پیدا کنید تا بتوانید با هر چالشی که ممکن است با آن روبرو شوید مقابله کنید.

بهترین کفش های کشتی چه مزایایی می توانند به شما بدهند؟ بدن شما روی مچ پا و پاهای شما می چرخد ​​و کفش های کشتی به گونه ای طراحی شده اند که حداکثر ثبات و پشتیبانی را در این نواحی حیاتی ارائه دهند.

کفش

آنها از لغزش پاهای شما بر روی سطح صاف و اغلب لجن دار تشک جلوگیری می کنند، حتی زمانی که حریف شما را مجبور می کند در همه جهات حرکت کنید.

آنها همچنین حمایت بیشتری نسبت به سایر انواع کفش در مچ پا دارند تا از غلتیدن یا پیچ خوردگی که ممکن است حرکات ناگهانی و غیرمنتظره ایجاد شود، جلوگیری کنند.

به دنبال چه ویژگی هایی در یک کفش کشتی فرنگی باشیم؟ زیبایی شناسی البته در ورزش هایی مانند کشتی که دوست دارند نمایش خوبی داشته باشند مهم است. به همین دلیل است که می‌توانید کفش‌های کشتی خود را از سبک‌های مختلف موجود و در طیف وسیعی از رنگ‌ها انتخاب کنید.

اما جنبه زیبایی شناختی به تنهایی کافی نیست. کفش های کشتی باید پاسخگوی خواسته های این ورزش باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.