کیف دستی چرم دست دوز از اصابت گلوله به بازیکن سرشناس در زمین بازی جلوگیری کرد

شما به تازگی کیف دستی چرم دست دوز جدید خود را خریداری کرده اید. زیباست، تازه در بسته بندی عالی اش به دستش رسیده است و همان طور که انتظار داشتید عالی است. اما شما را به فکر وا می دارد: چگونه از کیف دستی خود مراقبت کنیم؟ آیا ترفندی وجود دارد که کیف جدید شما را برای مدت طولانی تری شبیه نو نگه دارد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه یک کیف دستی چرمی را تمیز کنید؟ نمی دانید چگونه کیف دستی جدید خود را ذخیره کنید؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در زیر به برخی از رایج ترین سوالات مراقبت از کیف دستی نگاهی بیندازید و کیف های خود را برای سال های آینده عالی نگه دارید!

قبل از اینکه عجله کنید تا آخرین کیف مد روز خود را به دوستان خود نشان دهید، با ضد آب از آن در برابر لکه محافظت کنید. هیچ چیز بدتر از آب برای آسیب رساندن به چرم، باعث از دست دادن شکل و درخشش آن می شود.

کیف

برخی از روکش ها مانند جیر و نوبوک باید در هنگام خرید از آب محافظت شوند و اسپری ضد آب موثرترین ابزار در برابر رطوبت است. به یاد داشته باشید که اسپری برای چسبیدن کامل به چرم نیاز به زمان دارد، بنابراین قبل از اولین بار بیرون رفتن در مکان های عمومی به آن زمان دهید تا خشک شود.

اولین قدم برای یک کیف دستی چرمی تمیز این است که پارچه را با یک پارچه نرم و خشک برس بکشید، که لکه های سطحی را به سرعت و به طور موثر از بین می برد. این عمل تقریباً هر دو روز یکبار تکرار می شود. چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد، اما ظاهر چرم شما را برای مدت بسیار طولانی حفظ می کند!

کیف دستی شما دائماً با دستان شما، طبقات مختلف و مبلمانی که روی آن قرار می دهید در تماس است، بنابراین میکروب های زیادی را حمل می کند. به یاد داشته باشید که کیف و مخصوصا دسته های خود را کاملا تمیز کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.