کیف چرم عسلی انفجاری در صادرات شد

از زمان اختراع ، کیف چرم عسلی چنان محبوبیتی در جهان به دست آورده اند که امروزه تصور یک فرد مدرن بدون یکی از انواع چنین لوازم جانبی تقریبا غیرممکن است انواع کیف دستی زنانه از استایل اسپرت تا آخر هفته شیک پوش است.

کوله پشتی با مدل های مختلف، کیف پول مردانه و دیپلمات، کیف مسافرتی و کلاچ برای گوشی هوشمند و کیف پول به طور کلی تعداد آنها وجود ندارد جای تعجب نیست که انتخاب مواد برای ساخت کیسه ها هر سال در حال افزایش است.

امروز به بررسی انواع پارچه ها و انواع چرم کیف هایی می پردازیم که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند ما با ویژگی های مواد، مزایا و معایب آشنا می شویم اکنون تقریباً همه موادی مانند چرم اکو را شنیده اند.

کیف

تقریباً در هر فروشگاه آنلاین یا آفلاینی که محصولات چرمی را می فروشد، می توانید چندین گزینه با بودجه های مختلف پیدا کنید. به طور سنتی، چرم اصل گران‌ترین است و پس از آن چرم نوساز و پس از آن چرم مصنوعی این می تواند کیف ، لباس، انواع لوازم جانبی باشد.

اگر چرم اکو و چرم مصنوعی را با هم مقایسه کنیم، برای کیف بهتر است گزینه ای را بر اساس ویژگی های مواد انتخاب کنید. هر دو به صورت مصنوعی ساخته شده اند حتی یک حیوان آسیب ندیده تا کسی بتواند یک کیف جدید بخرد.

و اکو چرم به این معنی است که این ماده تا حد امکان برای انسان ایمن است و بدون استفاده از مواد مضر برای بدن ساخته شده است مزایای اکو چرم این است که از نظر ظاهری و لمسی تا حد امکان به مواد طبیعی نزدیک می شود.

اما در عین حال دارای ترکیب مصنوعی است. چگونه چرم را از چرم اکو تشخیص دهیم در لمس، گزینه دوم گرم و نرم خواهد بود، تقریبا مانند یک آنالوگ طبیعی، و چرم مصنوعی سخت و سرد باقی می ماند علاوه بر این، یک قطره روغن روی چرم زیست محیطی است.

به سرعت جذب می شود و یک علامت قابل مشاهده و قابل لمس روی چرم باقی می ماند این به دلیل عدم وجود پلی وینیل کلرید در ترکیب مواد جدید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.