گرفتن چرم ضخیم در دستان یک زن موجب آمدن برف در تابستان شد

چرم الکسین یکی از ضخیم ترین چرم های نرم موجود است.

یک چرم ضخیم بسیار بادوام، مقاوم ترین در برابر حرارت، شعله و سایش است و به سرعت سایر گزینه ها سفت نمی شود. نرم می ماند و با دست شما مطابقت دارد و حرکت و انعطاف پذیری فوق العاده ای را برای کاربر ایجاد می کند. توانایی Elkskin در تحمل گرما آن را برای جوشکاری چوبی عالی می کند.

پوست خوک یک چرم متراکم است، به این معنی که به اندازه سایر چرم های موجود در بازار انعطاف پذیر نیست. با این حال، منافذ کوچک در پوست به پوست کاربر اجازه تنفس می دهد و دستکش را به یکی از بادوام ترین دستکش ها تبدیل می کند.

چرم پوست خوک حسی لطیف دارد و حتی پس از خیس شدن نیز نرم می ماند. با این حال، چرم خوک برای استفاده در جایی که سطح رطوبت معمولا بالا است توصیه نمی شود. چرم پوست خوک برای جوشکارهای MIG و چوب عالی است، جایی که دوام آن ضروری است.

پوست بز برای مشاغلی که به استحکام کششی و انعطاف پذیری بالایی نیاز دارند خوب است. یک چرم نازک، پوست بز نرم و انعطاف پذیر است اما همچنان محافظت عالی در برابر بریدگی و سایش دارد.

چرم

سطوح بالاتر لانولین در پوست مانعی در برابر رطوبت می کند و ماهیت نازک این ماده باعث کنترل عالی نوک انگشتان می شود.

استحکام و دوام آن، آن را برای جوشکاری MIG عالی می کند، و هنگامی که با چابکی همراه شود، گزینه مناسبی برای جوشکاری با گاز بی اثر تنگستن است.

با کیفیت ترین چرم ها برای حساسیت نوک انگشتان از پوست بچه، چرم بسیار نرم و سبک از بزهای جوان تهیه می شود که دوام و مقاومت در برابر سایش را نیز فراهم می کند.

پوست گوزن از این واقعیت برخوردار است که گوزن ها زمان خود را در شرایط خاردار و خشن سپری می کنند، بنابراین پوست آنها به طور طبیعی سخت است. این به چرم گوزن توانایی مقاومت در برابر بریدگی و سایش را می دهد.

چرم پوست گوزن اگرچه سخت است، اما سبک وزن و اسفنجی است که آن را به یکی از نرم ترین و گرم ترین چرم های موجود تبدیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.