گل بابونه برای سرما خوردگی دو زوج را مجبور به ازدواج کرد

به دلیل استفاده گسترده ازگل بابونه برای سرما خوردگی آن در درمان بیماری های زنان به این گیاه دارویی داده شد. این گونه تقریباً هرگز در طبیعت یافت نمی شود، باید به طور خاص در باغ یا باغ سبزی پرورش داده شود ریشه نازک، ریشه است ساقه منشعب به 40 سانتی متر می رسد.

برگ ها به دو یا سه برش باریک تقسیم می شوند. گل آذین از گلبرگ های سفید و زرد تشکیل شده است گلدهی در ژوئن آغاز می شود، در اوت سپتامبر به پایان می رسد هنگام مالش گودال داخل گل، عطر و بوی مطبوعی قوی از سیب تازه احساس می شود.

بابونه خوشبوخواص دارویی این رقم کمتر مشخص است. به عنوان یک قاعده، این گیاه برای استفاده به عنوان یک عامل خارجی، برای شستشو، کمپرس، لوسیون، تنقیه، ماسک مو توصیه می شود. این تنوع نباید به صورت داخلی استفاده شود.

از نظر ظاهری، این گیاه با بابونه در ساقه های کوتاهش که باید در میان برگ ها یافت می شود متفاوت است. گلها سبز، معطر، داروها طعم تند دارند. این رقم فاقد اسانس شامازولن است.

گل
ترکیب شفابخش گل ها سبدهای گل بابونه سرشار از ماتریسین، منبع شامازولن است که به اسانس رنگ آبی می دهد و خواص دارویی مختلفی را ارائه می دهد شامازولن بازسازی بافت را تسریع می کند، اثرات ضد التهابی و ضد حساسیت دارد.

و در صورت جوشاندن تا حدی از بین می رود. علاوه بر این، اسانس گیاه حاوی گلیکوزیدهای اولئیک، پالمیتیک، استئاریک، اسید لینولئیک، و همچنین صمغ، مخاط، فلاونوئیدها، کومارین ها، کاروتن، ویتامین C است.

عناصر کمیاب توسط پتاسیم، مس، روی، سلنیوم نشان داده می شوند بابونه از اواسط ژوئن حداکثر خواص دارویی را به دست می آورد. گل‌ها را در صبحی گرم و خشک می‌چینند، زمانی که گلبرگ‌های سفید حالت افقی به خود گرفته.

و گیاه دارای حداکثر خواص مفید است فشار خون پایین از آخرین درمان در خانه استفاده کنید. اولین نتیجه بعد از 12 دقیقه قبل از خشک شدن، مواد اولیه را مرتب می کنند، گل های پژمرده، حشرات و توده های زمین را جدا می کنند.

مواد اولیه روی کاغذ با یک لایه 2-3 سانتی متری پراکنده می شوند، در هوای آزاد یا در اتاقی با تهویه خوب خشک می شوند. استفاده از خشک کن با دمای تنظیم شده بالاتر از +40 درجه سانتیگراد مجاز است.

پس از خشک شدن، بابونه تا 80 درصد از جرم خود را از دست می دهد گلهای زیر خشک در طول ذخیره سازی به سرعت تغییر رنگ می دهند، شروع به خراب شدن می کنند. بیش از حد خشک شده به گرد و غبار تبدیل می شود که خواص مفیدی ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.