گیر کردن قابلمه چدن forte زیر لاستیک موجب سقوط خودرو زوجی به دره شد

مزیت اصلی قابلمه چدن این است که ظرفیت حرارتی حجمی بسیار بالایی دارد، به این معنی که پس از گرم شدن، گرم می ماند. این در هنگام تفت دادن گوشت بسیار مهم است.

برای اینکه  قابلمه چدن forte واقعاً به طور یکنواخت گرم شود، آن را روی شعله قرار دهید و بگذارید حداقل 10 دقیقه یا بیشتر گرم شود و هر چند وقت یکبار آن را بچرخانید. روش دیگر، آن را در فر داغ به مدت 20 تا 30 دقیقه گرم کنید.اما به یاد داشته باشید که از یک قابلمه یا حوله ظرف شویی استفاده کنید!

مزیت دیگر گسیل پذیری بالای آن است. یعنی تمایل آن به بیرون راندن مقدار زیادی انرژی گرمایی از سطح آن به شکل تشعشع. فولاد ضد زنگ دارای تابش حدود 0.07 است.

حتی زمانی که هوا بسیار گرم است، می توانید دست خود را به آن نزدیک کنید و چیزی احساس نکنید. فقط مواد غذایی که مستقیماً با آن تماس دارند به هر نحوی گرم می شوند.

قابلمه

از سوی دیگر، چدن دارای امتیاز انتشار فوق العاده 0.64 است، به این معنی که وقتی در آن آشپزی می کنید، نه تنها سطح در تماس با فلز را می پزید، بلکه مقدار زیادی غذا را می پزید. بالاتر از آن نیز. این باعث می شود آن را برای چیزهایی مانند تهیه هش یا ماهی تابه کباب مرغ و سبزیجات ایده آل کند.

باور غلط: “تابه چدنی من به اندازه هر تابه نچسب دیگری نچسب است.”در واقع  هرچه چدن خود را بهتر مزه دار کنید، نچسب تر می شود.

چاشنی در واقع یک لایه نازک روغن نیست، بلکه یک لایه نازک از روغن پلیمریزه است که یک تمایز کلیدی است. در یک ماهیتابه چدنی با چاشنی مناسب، ظرفی که با روغن مالیده شده و مکرراً حرارت داده شده است، روغن قبلاً به یک ماده پلاستیکی مانند که به سطح فلز چسبیده است، تجزیه شده است.

این همان چیزی است که به چدن خوش طعم خاصیت نچسب آن می دهد و از آنجایی که این ماده دیگر در واقع روغن نیست، سورفاکتانت های موجود در صابون ظرفشویی نباید روی آن تأثیر بگذارند. برو و آن را صابون کن و پاکش کن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.