استفاده از سنگ مرمر حرم امام رضا برای نمای مساجد بزرگ ترکیه

ابتدایی یا ثانویه در مورد اول،سنگ مرمر حرم امام رضا پیش از اشکال حیات دریایی است. در مرحله دوم، با اضافه شدن میلیاردها اسکلت از حیوانات دریایی به کف اقیانوس ها شکل گرفت.

سنگ مرمر یک ماده معتبر برای هزاران سال است که در حال بازگشت است. مراقب ناامیدی ها باشید، زیرا اگر توصیه می شود یک سنگ مرمر “زیبا” را انتخاب کنید، لازم است که سنگ مرمر “خوب” را با توجه به کاربرد بعدی نیز اجرا کنید.

اولین استفاده عظیم از سنگ صیقلی به 6000 سال قبل در مصر باز می گردد، اما سنگ مرمر احتمالاً قبلاً در تمدن های بسیار باستانی حوضه بین النهرین وجود داشته است. یونانیان تصویر خدایان خود را در آنجا حک کردند.

روم آن را با هزینه های گزاف از شرق وارد کرد، اما همچنین آن را در کوه ها و جزایر خود توسط بردگان با چشم های راست بیرون زده و پیشانی هایشان با آهن قرمز رنگ تراشید.

آنها پاروس دانه درشت، مرمر پنتیلیک ریز و در کارارا، مرمر سفید فوق العاده ای با کریستال های شفاف به نام الماس در داخل آن استخراج می کنند. سنگ مرمر در ساخت وان حمام، مبلمان و اشیاء کوچک استفاده می شود.

سنگ

زمین را هموار می کند، دیوارها را تزئین می کند و پشت بام ها را نگه می دارد. حکاکی یا نقاشی شده، در نقاشی‌های دیواری یا نقش برجسته، خاطره این مردمان بنیان‌گذار را حفظ کرده و در نتیجه ریشه‌های ما را حفظ کرده است.

این گزیده کوتاه از تاریخ شگفت‌انگیز مرمر که توسط اسپاداکینی، یکی از مهم‌ترین بازرگانان آن در فرانسه گفته شده است، ریشه‌های دور این ماده طبیعی را بازگو می‌کند.

امروزه در حال کشف مجدد زیبایی این سنگ ها و تنوع آنها هستیم. آنها از سراسر جهان، از جمله چین می آیند. سنگ دگرگونی حاصل از تبلور مجدد یک سنگ آهک قدیمی که به آن سختی بیشتری می بخشد، مرمر به طور کلی جلا و جلا می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.